Esnaf ve Sanatkarlara İndirim Sağlayan Sözleşme İmzalandı - Karaman Haberi

Esnaf ve Sanatkarlara İndirim Sağlayan Sözleşme İmzalandı

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Özel Karaman Hastanesi arasında...

Esnaf ve Sanatkarlara İndirim Sağlayan Sözleşme İmzalandı

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Özel Karaman Hastanesi arasında Esnaf ve Sanatkarlarımıza indirim sağlayan sözleşme imzalandı. 23.08.2017 tarihinde imzalanan protokole göre, Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimize bağlı 16 Esnaf Odamıza kayıtlı esnaflarımızın kendileri, eş ve çocukları ve bakmakla yükümlü oldukları varsa anne ve babaları oda kimlik kartını göstermek suretiyle bu indirimden yararlanacaklar, o an için yanında kimliği olmayan esnaf ve sanatkarlarımız için de Hastane ilgili oda genel sekreterine sorulmak suretiyle oda üyesi olduğu teyit edilmek kaydıyla indirimli muayenesi yapılacaktır. Sözleşme 1 yıl süreli ve 1 yıl da uzatmalı olacaktır.

Karaman ESOB Başkanı Bayram UYSAL, protokol ile ilgili yaptığı açıklamada “Özel Karaman Hastanesi ile 7.000 esnafımızı ilgilendiren bir sözleşme imzaladık, bundan böyle esnaf ve sanatkarlarımız Özel Karaman Hastanesine muayene, teşhis, tedavi, ameliyatlar ve her türlü yatarak tedaviler için cari fiyatlar üzerinden % 35 oranında indirimlerden yararlanacaklardır. Kimliği olmayan esnaflarımızın odalarından üye kimlik kartı çıkarmalarını tavsiye ederiz. Bu indirim dolayısıyla Hastane yetkililerine de teşekkür ederiz.”dedi.

karaman esnaf ve sanatkarlar özel karaman hastanesi karaman esnaf ve sanatkarlar odaları birliği esob sözleşme imzalandı sözleşme