Şeref Kuku Merkez İlçe Başkanlığına Aday - Karaman Haberi

Şeref Kuku Merkez İlçe Başkanlığına Aday

Şeref Kuku Merkez İlçe Başkanlığına Aday

AK Karaman Parti il Kurucusu, aynı zamanda İl Disiplin Kurulu Üyesi Şeref Kuku, ilçe başkanlığına aday olmak için başvuruda bulundu.

Kuku, başvuruyu "Bu davaya gönül verdiğim için bu dava uğruna canla başla bedenimi koyarak Ak Parti Karaman ilçe başkanı adayı başvurumu gerçekleştirdim. Kuruluşunda adım gibi şeref duyduğum partimde hizmet etmek için yapılacak olan seçimlerde merkez İlçe başkanlığına adayım. Karaman için, davam için ve hizmet için yola çıkıyorum Allah yar ve yardımcımız olsun inşaellah'' dedi.

ŞEREF KUKU KİMDİR?

14.09.1966 Karaman doğumlu. İlk orta lise tahsilini Karaman'da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünü bitirdi. Şuan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İşletme Muhasebe-denetim dalında yüksek lisans öğrencisi. Askerliği 213. kısa dönem olarak Çorlu'da yaptı.Özel sektör de uzun yıllar muhasebe müdürü olarak görev aldı.1999 yılından buyana serbest muhasebeci mali müşavir olarak çalışmakta. Karaman SMMM odasında denetleme kurulu başkanlığı, Bumas bulgur da denetleme kurulu üyeliği, Okul aile birliği başkanlığı görevlerinde bulundu.14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partide kurucu il yönetim kurulu üyesi ve yürütme kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2014'de yapılan seçimlerde disiplin kuruluna seçildi. 2017 Mart dönemin de Siyaset Akademisi Eğitimini bitirdi. Evli ve 2 çocuk babası.

ak parti karamankaramankaraman haberşeref kukuak parti merkez ilçe başkanışeref kuku kimdir