Karaman'da Kız Kaçırma Ve Tecavüz - Karaman Haberi

Karaman'da Kız Kaçırma Ve Tecavüz

Karaman'da 18 yaşında bir kızı kaçırdığı öne sürülen iki kişi polis tarafından vuruldu.

Karaman'da Kız Kaçırma Ve Tecavüz

Karaman'da 18 yaşındaki B.L.'yi kaçırdığı ileri sürülen 23 yaşındaki Ö.A. isimli şahısı yakalamak isteyen polise tüfek doğrultunca, polis tarafından bacağından  vurarak etkisiz hale getirdi ve Ö.A.'nın yanında bulunan ve elinde bıçak bulunan F.T. de yine polis tarafından bacağından tabancayla vurularak yaralandı.

18 yaşındaki kız ifadesinde Ö.A.'nın kendisini kaçırdığını ve tecavüz ettiğini fakat Ö.A.tarafından tehdit edildiği için şikayetçi olamadığını iddia etti.
Edinilen bilgiye göre yaşanan olay Karaman Dereköy'de meydana geldi.

Daha önceden de sabıları bulunan Ö.A. için Karaman polisi yakalanması için harekete geçti. Yapılan araştırmalar sonucunda Karaman'ın Dereköy mevkisinde bulunduğu iddia edilen Ö.A.'yı tutuklamaya gelen polis, kendilerine ateş açmak isteyen ve tüfek doğrultması sonucu tabanca ile Ö.A.'yı bacağından vurdu. Olay yerine gelen ambulans ile Karaman Devlet Hastanesine kaldırılan Ö.A. ve arkadaşı daha sonra özel hastaneye tedavisi yapılmak üzere götürüldü .
Tecavüz İddiaları Sonuçlandı
Sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye getirilen genç kız daha önceden de kendisini kaçırıp tecavüz ettiğini iddia etti. Suçlamaları kabul etmeyen Ö.A. ise kendi istediği doğrultusunda ilişkiyi girdiklerini ileri sürdü. Polisin, bahçede ve otomobilde yaptığı incelemede sperm izlerine rastladığı öğrenildi.
Polis soruşturmayı devam ettiriyor.

karamankaraman haberkaramanda genç kızı kaçırdıgenç kız kaçırıldı