Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu Yeni Yıl Mesajı - Karaman Haberi

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu Yeni Yıl Mesajı

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu Yeni Yıl Mesajı

Başkanımız Recep Muğlu mesajında;

'Her yeni yıl başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, sağlıklı ve müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.

Karşılamakta olduğumuz yeni yılın aydınlık bir geleceğe adım atılması yolunda kadim bağlarımızı ve birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesi, başta cennet ülkemiz Türkiye olmak üzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimdir.

Malumlarınız olduğu üzere kurulduğundan bu yana Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz küresel şer odakları tarafından zayıf düşürülmek, çökertilmek ve yıkılmak istenmiş, içimizde çöreklenen hıyanet şebekeleri de bu karanlık odaklara hizmet ederek ekmeğini yeyip suyunu içtikleri Kutlu Vatanımıza ihanet etmekten çekinmemiştir.

Sahnelenmek istenen son örneğine 15 Temmuz 2016 akşamında şahit olduğumuz işgal senaryosu karşısında Alevi - Sünni, Türk - Kürt, Kadın - Erkek, Genç - Yaşlı demeden Vatanının, Bayrağının, Devletinin ve Milli İradesinin yanında yer alan Aziz Vatandaşlarımız hainlerin saldırılarına bedenleriyle, imanlarıyla mukavemet göstermiş, Devlet Büyüklerimizin sistematik sevk ve idaresi doğrultusunda fedakarca mesai yapan kamu görevlilerimizin ve güvenlik güçlerimizin çalışmalarıyla ihanet kalkışması bertaraf edilmiştir.

15 Temmuz ihanet kalkışmasıyla lekelenen ve bu Vatanın öz evlatları tarafından kara bir yıl olarak hatırlanacak olan 2016 göstermiştir ki gönül ve el birliği içerisinde oldukça Türk Milleti alt edilemeyecek, değil okyanus ötesinden, kökü nereden beslenirse beslensin hiçbir hıyanet şebekesi bu topraklarda asla amacına ulaşamayacaktır.

İnanıyorum ki yeni yılda bütün vatandaşlarımız Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ve Yüce Milletimizin hedeflerine ulaşması, mazlum milletlerin yegâne umudu olan Devletimizin gücüne güç katması ve bekası doğrultusunda birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde her zaman olduğundan daha fazla kenetlenecek, bu istikamette emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

Bu vesileyle; 2017 yılının hizmet etmekten onur duyduğum Siz Değerli Karamanlı Çiftçilerimiz ve Karaman halkına, kamu görevlerini ve güvenlik hizmetlerini yerine getirmekte olan bütün mesai arkadaşlarıma, Aziz Türk Milleti'ne ve tüm dünya milletlerine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.' dedi.

karaman karaman haber karaman haberi Karaman Ziraat Odası Recep MUĞLU yeni yıl mesajı güncel