TÜMTAL Karaman'da İngilizce Okul Gazetesini Çıkardı - Karaman Haberi

TÜMTAL Karaman'da İngilizce Okul Gazetesini Çıkardı

Temizel Ünlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İngilizce okul gazetelerini çıkardılar.

TÜMTAL Karaman'da İngilizce Okul Gazetesini Çıkardı

Tamamen İngilizce yayınlanan ve dergi izlenimi de veren gazete, sadece okul öğrencileri tarafından hazırlandı. İngilizce öğretmenlerinin gözetiminde yürütülen çalışma, 24 Kasım öğretmenler gününe yetiştirilerek öğrencilerin öğretmenleri için hazırladıkları bir hediye olmuş oldu.

Gazetemize açıklamalarda bulunan İngilizce Zümre başkanı Tuba Doğanay, yapılan çalışmanın sadece öğrencilerin bir çalışması olduğunu, kendilerinin müdahale etmediğini belirtti. Amaçlarının öğrencilerden profesyonel bir çalışma beklemek olmadığını, sadece İngilizceden korkmadan  dersi severek neler başarabileceklerini göstermek olduğunu belirtti.

 Tuba Doğanay şöyle devam etti ;

Yapılan çalışmalarda öğrencilere verilen destekten dolayı başta okul müdürümüz Bülent KARADEMİR’ e, tüm idarecilerimize ve bütün öğretmen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca gazetemizin basımı için maddi destek sağlayan sponsor olan Emin Mobilya, Woswos Cafe, Marina Pizza, Hasan Akyürek, Kılınçoğlu Mobilya  ve adını sayamadığım tüm firmalara ayrıca teşekkür ediyorum. “
Ayrıca okulun diğer İngilizce öğretmenleri;  Hacer KARA,  Hatice Nur TOPRAKÇI ve Şuayip ÜNVER  de yaptıkları açıklamada öğrencilerin bu çalışmasından dolayı çok mutlu olduklarını ve değişik projelerle çalışmalara devam edeceklerini bildirdiler.  

karamankaraman haberEmin MobilyaWoswos CafeMarina PizzaHasan AkyürekKılınçoğlu Mobilyakaramanda okul gazetesiokul gazetesi çıkarttılar