Devletin Polisi Vatandaşa Saldırdı - Karaman Haberi

Devletin Polisi Vatandaşa Saldırdı

Elde edilen bilgilere göre, polis memuru E.E. meslektaşları ile Karaman’da yemek yemeye gittiği bir restoranda...

Devletin Polisi Vatandaşa Saldırdı

Polis Vatandaşa Saldırdı

Edinilen bilgilere göre,  polis memuru E.E. meslektaşları ile Karaman’da yemek yemeye gittiği bir restoranda garsona önce sözlü olarak “neden bizimle daha çok ilgilenmiyorsun” dedi  ve durumu bir adım daha ileriye taşıyarak ekmeğini kazanmaya çalışan suçsuz garsonun kulağını çekerek tokat atarak darp etti.

İş Yeri Sahibine Silah Doğrulttu

Darp edilen garson durumu iş yeri sahibine bildirdi. Hesap ödemek için kasaya gelen polis memuru, iş yeri sahibinin “elemanımızın bir kusuru mu oldu neden tokat attınız?” sorusuna polis memuru E.E. “sanane canım istedi vurdum!” diyerek iş yeri sahibine belinde taşıdığı beylik silahını çıkararak kafasına doğrulttu. Kavganın başlaması ile restoranda bulunan müşteriler dışarıya kaçarken polis memuru E.E. arkadaşlarının bütün çabalarıyla zorla dışarıya çıkarıldı.

Kavga Anı

Kavga Anı

Polis Memuru Müşteriye Tokat Attı

Dışarıya çıkarılırken olayı gözlemleyen vatandaşa “ne bakıyorsun!” diyerek tokat attı. İddialara göre dışarıya çıkarılan maganda iş yerine de ateş etti.

Mangada Serbest Bırakıldı “Bir Daha ki Sefere Bir Can Gider!”

Olaya şahit olan çevredeki vatandaşlar durumu 155 polis ihbar hattını arayarak bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri olay çıkaran 4 polis memurlarını karakola götürerek ifadelerini aldı. İfadeleri alınan polis memurlarının serbest bırakılmasıyla birlikte iş yeri sahibi F.T. restoranında taşkınlık yapan ve başına silah dayayan polisten ve arkadaşlarından şikayetçi oldu.

Kulağını Çektiği An

Kulağını Çektiği An

Bu Tür Kişiler Devleti Temsil Edemez!

İş yeri sahibi F.T. “Bu tür kişiler devleti temsil edemez. Masum onlarda kişiye zarar verebilirdi. Bu şahıslardan şikayetçiyim. Beni maddi ve manevi zarar uğrattılar. Bu kişilerin gerekli cezaları almalarını istiyorum. Ben dükkanımın karşısında bulduğum iki adet boş kovanı karakola teslim ettim.  Vatandaşları koruması için verilen silahı vatandaşa doğrultanlardan şikayetçiyim.” dedi.  .

Kafasına Silah Dayadığı An

Kafasına Silah Dayadığı An

karaman haberi devletin polisi vatandaşa saldırdı darp maganda polis memuru karaman