Kar Temizleme ve Tuzlama Çalışmaları Devam Ediyor - Karaman Haberi

Kar Temizleme ve Tuzlama Çalışmaları Devam Ediyor

Bugün (16 Aralık 2016 Cuma) öğle saatlerinde başlayan kar yağışı ile birlikte sahaya inen Karaman Belediyesi’ne bağlı ekipler, kar küreme ve tuzlama çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.

Kar Temizleme ve Tuzlama Çalışmaları Devam Ediyor
Haberin galerisi için tıklayın!

 Karaman Belediyesi’ne bağlı ekipler öğle saatlerinde şiddetini artıran kar yağışı ile birlikte teyakkuza geçti. Ekipler sağlık ve eğitim kuruluşları başta olmak üzer vatandaşların yoğunlukla kullandığı güzergâhlardan başlayarak tüm şehir genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını yürütüyor.  Diğer yandan İsmetpaşa Caddesi, Atatürk Bulvarı, 1. ve 2. İstasyon Caddeleri ve Molla Fenari Caddelerindeki kaldırımlarda kar temizleme çalışmaları yürütülüyor.

Karaman Belediyesi'nden yapılan açıklamada: "İl genelindeki yoğun kar yağışı ve buzlanmaya karşı ekiplerimiz 24 saat görev başındadırlar. Özellikle gece saatlerinde oluşabilecek buzlanmalara karşı vatandaşlarımızın mümkün olduğunda toplu taşıma araçlarını kullanmalarını, araç sürücülerinin kar lastiği veya zincir kullanmalarını önemle rica ederiz" denildi.

karaman karaman haber karaman gündem karaman belediyesi