Karaman OSB ve MEVKA Arasında DFB Sözleşmesi - Karaman Haberi

Karaman OSB ve MEVKA Arasında DFB Sözleşmesi

Karaman Örgütlü Endüstri Bölgesi Müdürlüğü ve Mevlana kalkınma ajansı arasında DFD Sözleşmesi imza atmıştır. Kontrat dahilinde Karaman Örgütlü Endüstri Bölgesi 360 derece sanaltur projesi, 7 değişik dil seçeneği ile yeni internet sitesi tasarımı ve ORGANİ

Karaman OSB ve MEVKA Arasında DFB Sözleşmesi

Proje neticeninde hizmete sunulacak internet sitesi ve 360 derece sanal gezinti altyapısı bilhassa Karaman ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'de faaliyet gösteren firmaların ihracatlarını gerçekleştirdikleri ülkelerin dilleri başta olmak üzere 7 farklı dil seçeneğinde kullanılabilme potansiyeline sahip olacaktır. Bu anlamda gerek müşteri gerekse Karaman ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılara da hitap eden bir sistem heyetmiş olacaktır.

Dünyada yaygın kullanılan İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça gibi dillerde sunulan bir internet sitesi Karaman ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'nin marka değerine güç katacak, bölge bilinirliğinin beynelmilel boyutta artırılması hesabına katkı sağlayıcı bir etken olacaktır.

Netice olarak proje dahilinde Karaman şehirinin gelişiminde en başta gelen etken olan Karaman ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 'nin milli ve beynelmilel ticaret ve endüstri alanlarında bilinirliğinin geliştirilmesini amaçlayan proje çıktıları sayesinde firmaların güvenirliliği ve müessesesel kimlikleri artırılmış, 360 derece sanal tur özelliği sayesinde Karaman ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ içerisinde internet üzerinden dolaşmaya olanak tanıyan bir sistem heyetmiş olacaktır.

Ayrı olarak proje nihayetinde Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Arapça olarak Karaman ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ tanıtım fihristi bastırılarak hissedarlara eriştirilmesi sağlanacaktır.
Karaman Örgütlü Sanayi Bölgesi ve Sanayicilerimize hayırlı olsun.

Karaman O.S.B. İdare Heyeti

karamankaraman haberkaraman haberikaraman gündemDFB Sözleşmesiorganize sanayi bölgesi