Hakan Gönen Kimdir? - Karaman Haberi

Hakan Gönen Kimdir?

Kazımkarabekir Kaymakamı

Hakan Gönen Kimdir?
 1983 Adana doğumlu olup Kahramanmaraş Afşin kütüğüne kayıtlıdır. İlkokul, ortaokul ve liseyi Adana’da tamamladı. 2005 yılında lisans öğrenimini İnönü Üniversitesi İşletme Bölümünde, yüksek lisansını ise 2008 yılında Çukurova Üniversitesi İşletme Anabilim dalında yaptı. 2012 yılında aynı üniversitede başladığı doktora çalışmalarına devam etmektedir.
 2007-2009 yılları arasında Düzce/Kaynaşlı Malmüdürlüğünde muhasebe memuru, 2009-2012 yılları arasında ise Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığında bakanlık müfettiş yardımcısı olarak görev yaptı.
2012 yılında Osmaniye Valiliği Kaymakam Adayı olarak intisap ettiği mülki idare amirliği mesleğinde, sırasıyla Düziçi ve Bahçe ilçelerinde refiklik stajını, Adana ili ve ilçelerinde ise mülkiye teftiş stajını tamamladı.
 2013 yılında yurtdışı stajı için gönderildiği Almanya’nın Hamburg şehrinde bulunan Goethe Enstitüsü’nde bir yıl süreyle Almanca dil eğitimi aldı ve Alman kamu yönetimi alanında çeşitli kamu kurumlarında inceleme çalışmaları yürüttü. Bu süre içerisinde Hamburg Konsolosluğunda büyükelçilik stajını tamamladı. Kaymakamlık tezi çalışmalarını ise “Vatandaş Odaklı Kamu Yönetimi” konusunda yaptı.
2014-2015 arasında Osmaniye/Hasanbeyli ve Toprakkale ile Ordu/Korgan ilçelerinde kaymakam vekilliği stajı yaptı. 2016 Haziran’da Karaman ili Kazımkarabekir ilçesine asaleten atanmak üzere görevlendirildi.
Evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce ve Almanca bilmektedir.
 
karamankaraman haberiKazımkarabekir KaymakamıHakan Gönen Kimdir?Karaman kaymakamları