15 FETÖ Şüphelisi Hakkında Karar Verildi - Karaman Haberi

15 FETÖ Şüphelisi Hakkında Karar Verildi

FETÖ/PDY ile bağlantısı olduğu değerlendirilen ve örgütün şifreli haberleşme programı ByLock´u kullandıkları öne sürülen, öğretmen, polis ve muvazzaf askerler meslek gruplarında bulunan 15 kişiden 12'si tutuklanarak ceza evine gönderildi.

15 FETÖ Şüphelisi Hakkında Karar Verildi

Karaman’da darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz’dan bu yana Fetullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik yapılan operasyonlar devam ediyor.

Sabah 15 FETÖ'cü Adliyeye Sevk Edildi başlıklı haberinde bahsedilen FETÖ/PDY ile bağlantısı olduğu değerlendirilen ve örgütün şifreli haberleşme programı ByLock´u kullandıkları öne sürülen, öğretmen, polis ve muvazzaf askerler meslek gruplarında bulunan 15 kişiden 12'si tutuklanarak ceza evine gönderildi, diğer 3 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Karaman Haberi ekibi olarak şuanda belirgin isimlere ulaşamadık fakat isimler belirgin olduğunda siz değerli takipçilerimize push sistemini kullanarak bilgi aktaracağız.

 

Push sistemimize abone olmak için sitemizin sol tarafında bulunan butona tıklayarak bildirimlere izin vermeniz yeterlidir.

 

15 temmuz fetö operasyonları fetö pdy operasyonları karaman haber karaman tutuklama karaman gündem karaman asayiş