İl Özel İdaresi Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor - Karaman Haberi

İl Özel İdaresi Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor

2016 -2017 yılı içerisinde İl Özel İdaresi envanterine katılan araçlar için tören düzenlendi.

İl Özel İdaresi Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor
Haberin galerisi için tıklayın!

27 Ocak 2017 Cuma günü saat 16.00’da İl Özel İdaresi binasında düzenlenen programa; Vali Süleyman Tapsız, Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Karaman Milletvekili Recep Konuk, Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ahmet Günaydın, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, il genel meclis üyeleri ve il özel idaresi çalışanları katıldı.

Kurum binası önünde düzenlenen teslim töreninde İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ahmet Günaydın’dan, araçlar hakkında bilgiler alan Vali Tapsız, yeni alınan araçlarla birlikte özel idare makine parkının daha da güçlendiğini belirterek, çalışmaların daha kaliteli ve hızlı bir şekilde yürütüleceğine olan inancını belirtti.

Vali Tapsız, yeni alınan araçların ilimize ve il özel idaresi için hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.

Konuşmaların ardından edilen dualarla birlikte 2016 – 2017 yılı içerisinde alınarak il özel idaresinin hizmetlerinde kullanılacak olan 1 adet Relay Tank, 2 adet toprak silindiri, 1 adet çekici, 2 adet ekskavatör, 2 adet binek otomobil, 1 adet binek taşıt, 1 adet akaryakıt tankeri, 1 adet pikap, 5 adet bakım greyderi, 2 adet çöp kamyonu araçlar, düzenlenen törenin ardından il özel idare envanterine katıldı.

 

karaman karaman haber karaman özel idare iş makineleri süleyman tapsız karaman valisi