Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) Yönetim Kurulu Toplandı - Karaman Haberi

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) Yönetim Kurulu Toplandı

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA)Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) Yönetim Kurulu Toplandı

01 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00’de Polisevinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Süleyman Tapsız, Dönem başkanı ve Konya Valisi Yakup Canbolat, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, MEVKA Genel Sekreteri Ahmet Akman, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü ve MEVKA yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantı da ajansın 2017 yılı Ocak ayı gündeminde yer alan maddeler görüşülüp karara bağlanırken, 2017 yılı bütçesi ve çalışma programının da belirlendiği toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

“Vali Canbolat’tan Vali Tapsız’a Ziyaret”

Karaman'da gerçekleştirilen Mevlana Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde Konya Valisi Yakup Canbolat, Vali Süleyman Tapsız,’ı ziyaret etti.

Karaman Valiliği girişinde Vali Tapsız tarafından karşılanan Vali Canbolat, Valilik şeref defterini imzalamasının ardından Vali Tapsız ile makamında bir araya geldi. 

karaman karaman haber karaman valisi süleyman tapsız konya valisi yakup canbolat mevka mevlana kalkınma ajansı yönetim kurulu